Як пояснити дитині, що її собаку продав тато???

Добрий день.

Донька (5 років) дуже хотіла собачку і Миколай (3 грудня) їй її подарував.

Я теж була за, але чоловік її зненавидів ( кричав, проганяв, не пускав в кімнату). Сказав що це я захотіла її, а він проти був, хоча теж давав добро на її покупку.

Донька теж особливої уваги не приділила, сердилася, що її іграшки забрала, але одночасно і раділа, іноді гралися, але частіше теж зачинялася в кімнаті коли хотіла погратися..

Чоловік сказав, що треба її продати і знайшов покупців. Вчора її забрали( Для мене це шок, вона ніби завжди зі мною була. Купили в родину де всі їй раді- лише це мене заспокоює.

Доньці він сказав, що собачку взяв Миколай, бо вона дуже хотіла до своєї мами, тому все гризла і журилася поки нас не було вдома.

Від вчора він щасливий..А я не знаю як дитині не нашкодити. Я не знаю що говорити...

Донька сказала що вона зажурилася, бо хоче назад свою собачку. І пропонує купити нову, але таку щоб не плакала за своєю мамою...


Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Анна

4 недели назад • #
Дякую за відповідь!)
Я все розумію і не вимагала догляду за нею. Я все робила сама, донька допомагала годувати і купати, бо хотіла.
Проблема тільки в рішенні чоловіка(
З одного боку вона потрапила в родину де її хотіли всі і ніхто ногами відкидати не буде....

Донька говорить, що хоче повернути собаку назад, але я говорю що прийде час і ми її купимо, бо ж поки ми всі пізно повертаємось з роботи- собачка буде сумувати за нами, тому доки вона така маленька їй краще з своєю мамою..
.не знаю чи правильно, але думаю подарувати їй хом'яка, чи грибок, хоча рибку в руки не візьмеш.
Я з Вами погоджуюсь за відповідальність. І розумію, що за будь якою твариною доглядати буду я, але я цьому не проти, бо люблю тваринок і в дитинстві в мене були всі які могли собі дозволити батьки)

D&M

4 недели назад • отвечает Анна #
Вы все правильно объясняете дочери.
В возрасте пяти лет лучше заводить животное поменьше. Я бы скорее рекомендовал для ребенка хомячка, чем рыбку - он нагляднее, его можно погладить, с ним можно поиграть. Но нужно учесть и желание самого ребенка - если однозначно хочет ухаживать за рыбкой в аквариуме, значит, лучше маленький круглый аквариум, немного крупного грунта, домик для рыбки и сама рыбка - золотой карасик.

Анна

4 недели назад • отвечает D&M#
Дякую Вам ) Сподіваюсь все буде добре.

D&M

4 недели назад • #
Здравствуйте.
Ребенок пяти лет еще не в состоянии обеспечить должный уход за каким-либо домашним животным. Поэтому, если исходить из понимания, что любое животное - не игрушка для ребенка, а живое существо, то вопрос о заведении дома питомца в таких обстоятельствах решается исключительно взрослыми, без учета желаний ребенка.
Вопрос стоит так: готовы ли взрослые обеспечить должный уход за щенком, котёнком, попугайчиком, рыбками? готовы ли гулять с животным, кормить его регулярно и правильно, убирать за ним, мыть, приучать к порядку в доме?
Если готовы, то да, можно заводить питомца; пусть ребенок с ним играет, а мама-папа будут обслуживать (о педагогической стороне вопроса пока не говорим).
Если не готовы, то вопрос встает в другой плоскости: может быть, взять пока питомца поменьше и попроще? которого не так сложно обслуживать? например, хомячка?..
Так вот, в обстоятельствах, когда ребенок совершенно в силу возраста не готов иметь собаку, когда с собакой возникает чрезмерно много проблем, я бы рекомендовал либо стараться отговаривать ребенка от желания иметь щенка - отвлекать, переносить сроки на "когда ты сама станешь постарше" и т.п., - либо снизить планку и предложить ребенку сначала позаниматься с хомячком.
Хомячка держать и кормить куда проще, он не лает, не шумит, и обеспечить за ним в клетке регулярный уход вполне по силам даже пятилетнему ребенку (с маминой помощью, конечно). Это может быть хорошим вариантом и для увлечения, и для отвлечения ребенка.