Ігроманія! Як врятувати чоловіка. Програв дуууже велику суму....

Доброї ночі мені немає зараз (сьогодні) до кого звернутися, окрім клубкому.... Ситуація складна, а тому прошу Вас, особливо Дениса, якщо можна допомогти.

Чоловіку 32 роки і вже декілька років він грає - ставки у футболі... Було багато розмов, сварок, обіцянок, але маємо те що маємо :cry: За його словами він так розслабляється. І чомусь з ранку до ночі, якщо вдома, то не випускає телефон з рук.... Завжди без настрою, рідко говорить, всі кругом дурні і підступні, а він один молодець... І я останні 2 місяці вірила, що вже кінець іграм під пиво і без нього, але сьогрдні випадково помічаю на телефоні ставки, а він терміново пішов в магазин. На питання куди ходив? бо не вірю що в магазин (і не признаюся, що побачила сповіщення в телефоні) каже треба було вийти . І от після допиту він розколовся, що в нього проблеми, бо він так хотів виграти, що аж кредит взяв....і програв все ....всі 25 тисяч (мені треба 8 місяців працювати, щоб заробити такі гроші), але я думаю не все ще я знаю.... Я не просто в шоці. За мить він опустився у моїх очах, але можливо є способи, чи це лікується..? Після признання у мене було одне питання : навіщо? І тут сцена з сльозами і словами у свій захист... мені срашно було слухати і навіть бридко...неначе наркоман.

Тільки зараз він розказав, бо сума для нашої родини захмарна...і просить допомогти виплатити кредит, але як так можна котитися вниз?. Я не вірю йому, але сподіваюсь помиляюсь. У нас є донька, їй майже 4 і вона його дужее любить, хоч часу він їй не приділяє, може 2 години в тиждень, навіть на дитячому малюнку тато з телефоном і зарядним до нього..

Він працює, але всі йому не такі. Вдома дрпомоги не те що немає, а й за собою не прибере, бо завжди втомлений, а я можу і працювати і все встигати... Кудись з ним вийти, або запросити до нас не реально, бо не хоче, іноді ходить до свого друга. Прикро, що сам далеко не дурний, але якби не ігри....

Іноді аналізую наше сімейне життя: взаєморозуміння немає, спільних розмов немає, спільних захоплень немає...чи цього всього не було, чи вже немає , не знаю вже й сама, а ще немає довіри і відчуваю я себе якоюсь прислугою, яка нею вже бути втомилась. І часто думаю :" в чому ж суть нашої родини і чи варто боротися за те чого майже не має?"""

Чесно, просто вже крик душі. Не хочу собі і донечці зіпсувати життя...

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

D&M

2020/02/20 • #
Здравствуйте, Анна.
Простите, пожалуйста, что поздно отвечаю: я болею, и не очень легко, голова работает плохо, трудно сосредоточиться. Я видел Ваше письмо, но прочел его только сейчас, потому что только сейчас у меня появилась возможность его обдумать.

Сейчас, когда прошла уже неделя, Вы наверняка как-то остыли, пережили тяжесть момента, уточните, пожалуйста, с более спокойным сердцем:
- Считаете ли Вы мужа близким человеком? Готовы ли Вы делиться с ним своими страхами, сомнениями, проблемами?
- Чувствуете ли Вы его настроение, понимаете ли причины перемен в настроении?
- Понимаете ли Вы своего мужа: его идеи, его мысли, его пожелания, его намерения? Принимаете ли их?
- Чувствуете ли Вы себя комфортно, когда муж рядом? Или наоборот, стесненно?
- Есть ли у Вас с мужем общие мечты, общие цели? Обсуждали ли Вы с ним их?
- Чувствуете ли Вы себя готовой прийти на помощь мужу - в беде, в болезни? Чувствуете ли Вы такую готовность со стороны мужа?
- Хотели бы Вы, чтобы Ваш муж изменился? Чтобы в нем проявились другие черты характера, другие мысли, другие чувства? Насколько сильно?..

Анна

2020/02/26 • отвечает D&M#
Дякую Вам за увагу і час який приділяєте. Сьогодні вже записала чоловіка до лікаря, але аж на 15.03... Цей лікар закодував обох моїх моїх братів від алкозалежності- 9 років вони успішні бізнесмени. Сподіваюся, що врятують і його... а ні, то піду.

D&M

2020/02/26 • отвечает Анна #
Удачи Вам и веры в лучшее. Будем верить в Вас и надеяться вместе с Вами.

Анна

2020/02/26 • отвечает D&M#
Дякую Вам.

Lukovka

2020/02/12 • #
Дівчата,не витрачайте своє життя на таких чоловіків!Краще не буде,а буде далі гірше. Людина звісно може змінитися на краще,але для того вона повинна забажати того сама,а для цього їй потрібно отримати "пендаля".А ви спроможні його їм дати,думаю що ні...то му що лякає невідомість і це нормально,бо ви відповідальні жінки,які думають не тільки про себе,а і про дитину,та чоловіка.Я зрозуміла,маючи подібний досвід подружнього життя,що треба зібрати волю у кулак і нічого не боятися,повністю покладатися на себе.Поки я думала про віх і вся,але тільки не про себе,все тільки ставало гірше. Як що хочеш бути щасливою,треба бути хороброю і самостійною,та не боятися попросити допомоги,тому що хто нічого не робить і не просить для себе,нічого не отримує,так і живе життям жертви.А життя спливає, молодість проходить... Звісно мій досвід,це тільки мій досвіт,але я дуже задоволена що вирвалася з тих відносин,та смогла стати щасливою жінкою поряд з достойним чоловіком,не зважаючи на всі застереження і складності.

Анна

2020/02/12 • отвечает Lukovka#
Ви молодець!!! Добре, що все добре :grin: Срах невідомості- велика сила ..

ТаняМамаАси

2020/02/12 • отвечает Анна #
Я вже різні варіанти собі програвала в уяві. Ми живемо у своїй однокімнатній, що купили у шлюбі, але за кошти мого батька 50%, мої 25%, а решта 25% це його мама і він з сімейних з наших.
Програвала і найгірший. Можу повернутися і до батьків в однокімнатну. А можу й до свекрухи у трикімнатну. Пустить. Робота є. На вулиці не будемо. Але хотілося б жити в цій квартирі, хоча чоловік вже казав, що продаємо, ділимо гроші навпіл і роз'їхалися як у морі човни
Анна, читаю наче про свою сім'ю. Окрім ставок та ігроманії. Замість цього в нас пиво і безкінечні відео. Дитина не малює, але каже , що хотіла б іншого тата, який би з нею грався і не сварив постійно.

Анна

2020/02/12 • отвечает ТаняМамаАси#
А Ваш чоловік реагує на ваші зауваження, бо мій одразу робить мене в усьому винною... навіть в ставках хотів зробити мене крайню... Я просто боюсь, щось робити кардинальне, але якби не дитина, то вже б точно пішла від нього.. А так зривати малечу з місця і цим робити стрес... не знаю як і правильно все зробити. Та і були б гроші, то вже б купила окремо квартиру, але це не реально. Просто мене лякає, що життя іде, але якесь не сімейне воно та ще і залежність така від гри(( шукаю лікаря для нього, бо вже не знаю..

ТаняМамаАси

2020/02/12 • отвечает Анна #
Звісно, не реагує. В усьому винна я. З його слів в мене балувана дитина, неслухняна. З іншого боку, його мати каже мені, що я для доньки авторитет. Їй це видно, йому - ні.
Бо донька не слухається його. А чому? А тому, що він ніколи дитиною не цікавився. Тільки сварить - не лізь, не кричи, не бігай. Так само і до мене, жодного приємного слова, тільки претензії щодо немитої підлоги, посуду, вечеря не готова та ін.
Повернувся з роботи, стомлений, знервований, повечеряв, ліг дивитися відео, пити пиво. Все. І всі мають бути нижче трави, тихше води. І так кожного дня. Всі чотири роки. Вже я більше року на антидепресантах.
Півтора року тому писала тут у групі, і за цей час нічого не змінилося. Тому вирішила ініціювати розлучення. Поки що він не знає, але я готуюсь. Поки ще і зважую.

Анна

2020/02/12 • отвечает ТаняМамаАси#
Кошмар якийсь, а не стосунки і у нас і у Вас((