Ніхто незнає як нам допомогти щоб подолати наш кашель!!!

Доброго дня всім!!! Дуже хочеться отримати від вас якусь пораду, вже немаю сил боротися з кашлем свого синочка, якому 3 роки. Все почалося у два роки, осінь і весна ми кашляємо. Іздили до алерголога. Моі спостереження що ні бередуал ні пульмікорт ні антигістамінні препарати не мають на нас впливу. Пємо мілукант, який незнаю помагає нам чи ні. Кашель у нього приступодібний, він може бути вдень а може і ні, цілу ніч може кашляти або тільки один раз коли пробудиться. Кашель цей не можна передбачити. Весною коли ми кашляли то пили аскоріл і через сутку кашель пропав. Зараз він не допомагає. На сьогодні призначення лікаря: інгаляціі з пульмикортом і бередуалом, акк, дикасан і мілукант. Завжди коли починається цей кашель віруска ще більше ускладнює весь цей процес!!! Це дуже вимучує і мене і дитину і незнаєш як допомогти :sad:

В чому криється його проблема з кашлем?

Дяку

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Margarita

2019/09/18 • #
Акк і декасан- у смітник. Користі - 0, може нашкодити. Який діагноз озвучують лікарі?

Margarita

2019/09/18 • отвечает Porto#
А вугілля для чого? Сорбенти показані лише при отруєнні.
Температура - це показник інфекції, а не спазму. Якщо дитина погано почувається - збивайте. Покажіться педіатру, що скаже, який діагноз.
Пульмонолога ви так і не знайшли?

Юля Лымарь

2019/09/19 • отвечает Porto#
"Колоти" дітей сурово заборонено. Є безліч препаратів які можна приймати у формі сиропів, а не в тендітні дитячі сідничкі. Щоб температура добряче збивалася треба багато пити та забезпечити чисте прохолодне повітря та прибрати з кімнат пилезвалища та інший непотріб, який збирає про, мікроби, віруси і т.п.

Юля Лымарь

2019/09/19 • отвечает Porto#
**який збирає пил