Не можемо визначити що з нами???

Доброго всім дня!!! Дуже потрібна ваша допомога. Знаю,що в Клубкомі є мамочки ,які з таким стикалися. Ситуація така що у нас сухий кашель незрозумілого походження. В нас вже таке було у листопаді,само по собі пройшло через два місяці,але трошки в легшій формі. А тепер трошки все складніше. Все почалося з того,що у гостях у нас були діти ,які трохи соплявили і кашляли і через два дня у нас почався сухий кашель,а ще через два дня соплі,кашель був сухий і приступодібний. Температури не було, в нс при вірусних рідко коли є темпа.Кашляли вдень і вночі,вночі набагато сильніше протягом години,потім спали. Пішли до лікаря лікар виписала пектолван стоп ,після якого нам стало гірше і дійшло до обструкціі. Зняли спазм,і робили ще протягом трьох днів інгаляціі з бередуалом. На даний момент ,це вже на третьому тижні нашоі болячки зберігається той самий кашель,але вночі тепер то ж то немає взагалі,вдень теж як коли. На обідній сон вже кілька днів кашель його не турбував,а сьогодні не зміг спати,бо почав кашляти. Тому дуже цікаво що це таке,як вияснити. Аналіз крові дуже добрий, тільки еазонофілів 7 . Лікар каже що це не коклюш. Призначила пити мілукант. Що порадите? Як розрізнити алергію,коклюш чи можливо астму?

Буду дуже вдячна за допомогу і поради. Всім гарних вихідних

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

molodajamama

2019/03/25 • #
клиника похожа на коклюш.коклюш подтверждается(исключается) бактериологически.сдайте анализ, проконсультируйтесь у пульмонолога

Margarita

2019/03/23 • #
А який діагноз лікаря?

Porto

2019/03/23 • отвечает Margarita#
Будемо шукати. Стає страшно :sad:

Margarita

2019/03/23 • отвечает Porto#
Це не страшно. Почитайте тут Обструктивные бронхиты у детей

Porto

2019/03/28 • отвечает Margarita#
Доброго вечора!!! Надіюсь ви побачите цю запись. Лікар нам назначила пити таблетки л- цет від алергіі,позбутися всієі побутовоі хіміі і відправити в добрі руки хомяка,який у нас вже 1.5 роки. Нам стало краще,вже спали три ночі без кашлю,вдень були легенькі покашлювання,але вчора і сьогодні кашель більший,навіть вночі трошки кашляв. Цікаво,що це може означати, алерген ще присутній в квартирі? Крім того ми продовжуємо пити мілукант,вже допиваємо другу пластинку. Що б ви порадили? Алергія може не проявлятися зразу ,а через рік чи два??? Таке можливе?