Про спосіб життя дівчини із групою крові 1 резус-негативнл

У моєї доньки група крові 1 резус-негативна, аналіз проводили ще у пологовому будинку. У мене та чоловіка (батька дитини) 1 резус-позитивна. Із різних джерел відомо, що більшість людей із групою крові 1- мають слабкий імунітет, більш схильні до хвороб, алергії, повноти, збільшується ризик захворіти на діабет. Тому потрібно особливо звертати увагу на харчування, дотримуватися дієти і т.д. Чи справді це так?

На даний момент дитині 2 роки. Нарікань на здоров'я у нас немає. Про можливість резус-конфлікту у майбутньому ознайомлена.

Завчасно дякую за відповідь.

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Pollily

2018/05/23 • #
Это бред бредятский насчёт слабого иммунитета по группе крови с резусом...
Ведите нормальный активный образ жизни, прививки и всё будет хорошо
У меня первая отрицательная. Дожила до 28лет, а вот и не знала, что у меня слабый иммунитет и я чему-то там склонна, оказывается :grin: На больничном за 7 лет работы была 1 раз, да и тот с токсикозом. Так что выкиньте из головы эти глупости, для людей с такой группой крови действительно единственная возможная особенность - это резус конфликт.

Margarita

2018/05/22 • #
Ні, така інформація не має під собою ніяких наукових доказів. Скоріше за все це міф.
Здоров харчування, фізична активність та інші аспекти здорового способу життя однаково важливі для усіх людей, незалежно від групи крові.