Знову щодо прогестеронової недостатності

Добрий день! Прочитала всі статті шановної Олени Петрівни щодо прогестерону, лютеїнової недостатності і т.д. Ну все таки там не заперечується, що може існувати прогестеронова недостатність, просто лікарі наші приписують іі всім кому треба і не треба. В мене виникло таке питання.... Ну можливо все таки є одиничні жінки, в яких дійсно вона є? Декілька разів я здавала цей гормон, і він був на нижній межі. В останню невдалу вагітність, (викидень на 7 тижні) коли я запідозрила свій стан не знаю чому, здала цей аналіз. Він був 4 нг/моль, при нормах лабораторії від 9. Я тоді подумала, що я таки не вагітна, бо при такому прогестероні вагітність не можлива. Через тиждень я зробила тест, по якому зрозуміла, що все таки я вагітна. Пішла до лікаря і вона мені призначила утрожестан, сказала, що з таки прогестероном я не зможу виносити дитину. Я не приймала його, оскільки прочитала, що здорова вагітність його не потребує. За день до викидня мені зробили узі, все було в нормі... Тільки потягував живіт трохи. Тому я думаю, прогестерон був низький, бо вагітність з самого початку була нездоровою, чи можливо я входжу в ту малу кількість жінок, яка його потребує... Викидень був повний, чистки не було. Перша вагітність закінчилась кесаревим розтином через передлежання плаценти і кровотечею, дитинка померла. Просто тепер відчуваю себе винною... Лікар сказав, що обовязково здати каріотипування. Не знаю, чи це вже так необхідно.

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Ирина82

2017/05/29 • #
Выкидыш скорее всего связан с дефектами плодного яйца, поэтому рост прогестерона был медленный. Природа отбраковала свою работу. Приём/неприём утрожестана здесь не при чем. На фоне утрика беременность бы просто закончилась чисткой вместо самопроизвольного выкидыша. С вашим швом от КС чистка же была крайне не желательна.
Так что принимайте фолиевую кислоту, пропускайте 1 цикл и пробуйте беременеть. Главное - выдержите интервал 2 года после КС, чтобы шов стал состоятельным. Дополнительно принимайте фолиевую кислоту и проверьте уровень ТТГ в крови. Мужу желательно сдать развёрнутую спермограмму. Кариотипирование обычно проводят только после 3 ЗБ подряд. Удачи!

Nadja

2017/05/29 • отвечает Ирина82#
Дякую!!!