Нежить кашель червоне горло.що лікуєм?

будь ласка допоможіть порадою хтось бо вже немає сил на тих лікарів.нам 9 міс зубів нема.

Дитина за 9 міс жодного разу не хворіла.Все почалось з того що захворів чоловік.ми його ізолювали в окрему кімнату.десь через 2 дні в малечі піднялась температура 37.5 і почервоніло горло.наша дільнича була в відпусці тому ми викликали невідкладну допомогу.все що нам приписали давати септифрі і при температурі панадол.так тривало 5 днів температура найвища була 38.5.через 5 днів температура впала але вже за 2 дні знов піднялась до 38.зявився вологий кашель і було чути хрипи.лікарі слухали і говорили що легені чисті..але приписали лазолван дитячий..але кашель не припинявся.на 7день ми поіхали в інф.лікарню до перевіреного лікаря щоб ще він послухав.він теж хрипів не почув.назначив давати антибіок ікзим ( аналізи ми ніякі не здали.в той самий день в дитини почався понос) сказав якщо через 3 дні не стане краще лягати в лікарню..так і сталось.на 3 день антибіотика вночі піднялась температура 39.9 і ми швидкою поіхали в інфекційну.так як понос нас поклали в кишкове відділення.там нам відразу почали колоти лораксон.здали аналізи.( кал- ні дизентеріі ні сальмонельозу не виявлено.кров_ Шое 32.гемогл 121.лейк 4.9.сеча хороша) поступили ми в пятницю і вже звечора в нас припинився кашель.б і поносик.температури теж не було.4 дні ми лежали дитина була як на мене абсолютно здорова.вже в вівторок зранку знову піднялась температура 37.5 а потім 38. І нам назначили новий антибіотик зацеф.знов почався понос від нього.горло так і червоне.через день зявився нежить і почала кашляти( але хрипів нема)антибіотики вже отримуєм 7 днів а такп відчуття ніби тільки вчора поступили..хто нас тільки не дивився всі кажуть шо легені чисті.горло червоне.вушка здорові.коли питаю в лікуючого лікаря що ми лікуєм вона нічого конкретного не каже.страшно за малечу.часто какає.втратила 200 грам за останні 2 дні..я знаю точно що понос від антибіотика а вони товчуть що кишкова інфекція(( вже немає сил..всі знайомі лікарі але не цієі спеціальності радять додому а то кажуть там вас залічать а тут кажуть ні в якому разі не відмовлятись від антибіотика.але я бачу що від нього дитина вяла бо хоче істи але викакує.. Рвоти нема.апетит є.в калі ні слизу ні крові не було.

Що нам робити? Невже немає лікування не антибіотиком?! Ми ж геть вбєм мікрофлору кишечника((


Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Ulitka

2016/04/22 • #
Ви не назвали жодного діагнозу - тільки сиmптоmи. Які діагнози ставлять лікарі?
Чи дотриmуєтеся параmетрів повітря вдоmа (18-20 тепература, 50-70 % вологість)?
Перечитайте паmятку і всі mатеріали за посиланняmи.
Запаmятайте: антибіотик призначається лише після доведеної бактеріальної інфекції (показники загального аналізу крові, стан хворого). Як правило, наші лікарі призначають антибіотик профілактично, про всяк випадок, щоб потіm їх ніхто не звинуватив в тоmу, що вони вчасно його не призначили. Ви як mати, mожете відmовитися (письmово в стаціонарі), від антибіотику, хоча б до того, як прийдуть результати аналізів).
Лазолван - mуколітик, не mожна давати дітяm
http://klubkom.net/posts/82443#boormark
10 истин об антибиотиках
Антибиотик для профилактики?


Красное горло! что делать?
ОРВИ у детей. Симптомы, диагностика, лечение.taniaK

2016/05/01 • отвечает Ulitka#
Діло в тому що нам в лікарні жодного разу не сказали що ми лікуєм.і це лікар з 30 р стажем.коли я запитала який в нас діагноз,що ми лікуєм вона відповіла ну я можу побачити пневмонію.бронхіт а в вас я бачу погані аналізи!
Слава Богу ми звідти вибрались.я сказала що виписуйте нас будем лікуватись дома..викликали нормального лікаря і все вилікували без антибіотиків.
А саме головне на виписці з лікарні діагноз писав грві.бронхін.і ентероколіт невстановленої етіології.
А на рахунок вологості і температури в кімнаті в нас все добре..я завжди це контролювала..все як радить Комаровський) В нас не було просто хорошого педіатра який би порадив тому все так вийшло(

Ulitka

2016/05/02 • отвечает taniaK#
Сподіваюсь, що ваш нинішній лікар дійсно адекватний. Не хворійте!
Записи о детском здоровье