taniaK

taniaK Украина, Луцк

2016/06/19

Margarita

отвечает на комментарий taniaK
Якщо бажаєте, то можете вводити поступово, але до року як мінімум звичайне молоко не рекомендується. Є також суміш для дітей з року (формула 3), вона більш збалансована.

2016/06/19

taniaK

отвечает на комментарий Margarita
Ну дитяче молоко коров'яче.а в суміші ніби багато всього що потрібно дитині..от вирішила почути думку більш досвідчених)

2016/06/18

3

taniaK

добавлена запись Дитяче молоко
нам 11 міс.з 5 годувань 2 рази їсть суміш.чи можна одне з них замінити дитячим молочком?

2016/06/16

taniaK

отвечает на комментарий мама Львица
Дуже вам дякую за відповідь) зараз буду читати статтю)

2016/06/16

taniaK

отвечает на комментарий Bona Dea
Дуже вам дякую за відповідь)

2016/06/14

5

taniaK

добавлена запись Нічний сон в 11 місяців
доброго дня всім) Підкажіть будьласка.доця спить 2 сни.загалом 2.5-3 год.на ніч лягає в 22:30(раніше ніяк не вкласти) в 23:00...

2016/05/02

Ulitka

отвечает на комментарий taniaK
Сподіваюсь, що ваш нинішній лікар дійсно адекватний. Не хворійте!
Записи о детском здоровье

2016/05/01

taniaK

отвечает на комментарий Ulitka
Діло в тому що нам в лікарні жодного разу не сказали що ми лікуєм.і це лікар з 30 р стажем.коли я запитала який в нас діагноз,що ми лікуєм вона відповіла ну я можу побачити пневмонію.бронхіт а в вас я бачу погані аналізи!
Слава Богу ми звідти вибрались.я сказала що виписуйте нас будем лікуватись дома..викликали нормального лікаря і все вилікували без антибіотиків.
А саме головне на виписці з лікарні діагноз писав грві.бронхін.і ентероколіт невстановленої етіології.
А на рахунок вологості і температури в кімнаті в нас все добре..я завжди це контролювала..все як радить Комаровський) В нас не було просто хорошого педіатра який би порадив тому все так вийшло(
будь ласка допоможіть порадою хтось бо вже немає сил на тих лікарів.нам 9 міс зубів нема. Дитина за 9 міс жодного разу не...
Нам 8.5 ми теж легенько пеленаєм ручки бо тре очі.соску достає..але тільки засинає відразі звільняєм від пелюшки..і сама собі нормально спить..все це треба перечекати..головне поступово звільняйте..
В нас все ідентично..тільки нам 8.5 міс.просинається стає на карачки впирається в ліжко лобом чи сідає і в плач..варто взятиина руки заспокоюється і ніби засинає.кладеш пів години спить і все заново.ми думали може щось сниться..

2016/03/08

taniaK

отвечает на комментарий мама Львица
Дуже дякую)

2016/03/05

мама Львица

отвечает на комментарий taniaK
Вам конечно виднее. По себе знаю, что сложно менять то, что устоялось. Я бы все-таки подкорректировала режим. У детей не так, как у взрослых. После стадии усталости идет выброс гормона стресса. Ребенок может скакать и хохотать дальше. Но этот гормон не даст ему заснуть нормально и спать спокойно. Посмотрите пример режима. Увидите, где она перегуливает, и где наоборот. И подумайте по поводу более раннего укладывания. Мамы реально его недооценивают.
Если есть новые умелки, отрабатывайте их по максимуму днем.

2016/03/04

taniaK

отвечает на комментарий мама Львица
На ніч починаєм вкладати в 21:00 але останнім часом засинає в 22:00-22:30..остаточно просинається в 6-7 ранку.потім з 10 до 12 спить.і ще в обід з 14 до 15:00.(16) Ввечері раніше вклачти не вдається.по ній видно що вона виспана грається сміється.. Виходить в 16:00 як просинається так до вечора геть не лягає( розумію великий проміжок неспання.
Гуляє між снами не більше 3 год.оце тільки ввечері так довго

2016/03/03

7

taniaK

добавлена запись Нічний сон в 7,5 місяців
добрий вечір всім. Вже немає сил.нам 7.5 міс вдень дитина ніби спить нормально загалом протягом для 4 год.нічний сон 9-10...

2016/01/19

MamaSofi

отвечает на комментарий taniaK
Вiдправила)

2016/01/18

taniaK

отвечает на комментарий MamaSofi
Та ніби правильно)
Попробуйте сюди
SIS_administrator@ukr.net

2016/01/17

MamaSofi

отвечает на комментарий taniaK
Не вийшло.. Перевiрте, чи правильно адресу написали.

2016/01/17

MamaSofi

отвечает на комментарий taniaK
Відправил

2016/01/17

taniaK

отвечает на комментарий MamaSofi
А вми може те і мені скинути на електронку ту книжку.цікаво прочитати) taniakozak13@ukr.net
Дякую

2016/01/16

MamaSofi

отвечает на комментарий taniaK
Ми вдень на балконi спимо всi сни, якщо треба вкласти в кiмнатi, то теж дуже важко. Спимо зазвичай 1,5/2/40 хв.
Успiхiв Вам!

2016/01/16

taniaK

отвечает на комментарий MamaSofi
Ви знаєте я теж останні дні помітила що коли мало вдень поспить то і ніч безсонна.
То ще стараємся на 3 сни вкладати.але чомусь найкраще спить перший сон що після ночі а вже обідній і вечірній не спокійно.приходиться постійно підколисувати або тримати на руках щоб хоть трішки відпочила.
Напевно будем пробувати спати без пелюшки..для початку хоча б послабим)
Дуже дякую вам за відповіді☺

2016/01/16

taniaK

отвечает на комментарий MamaSofi
Вночі це ніби діє.просинається вивільняється і повертається на живіт.нікого не бачить кладе головку на бік і ніби засинає.хоч час від часу піднімає її як солдатик) так смішно виглядає :grin:
А от вдень важче.. Просинається починає смоктати ту пелючку.то бильце ліжечка то ручками грається а потім хникати починає бо не вміє засинати ще саменька(

2016/01/14

MamaSofi

отвечает на комментарий taniaK
А може не так уже й заважають ручки насправді? почухається-почухається, та й засне? :wink:

2016/01/14

MamaSofi

отвечает на комментарий taniaK
Вас теж зі святом! :smile:
Я десь читала, що небезпечно пеленати, коли дитинка починає перевертатись, через те пелюшку зняли. До того ж, моя доця спала в пелюшці-коконі на спинці, а тут я помітила, що вже хоче іноді на бочку спати і психує, що повернутись не може. Але знаю, що в людей сплять і до 8 місяців в пелюшках, це особиста справа кожного.
У нас постійна боротьба за сон. Я тут приблизно описувала свої старання http://klubkom.net/posts/130391#comment-1065954
Що стосується пелюшки, я теж боялася знімати, але все виявилось не так страшно.. Перших пару днів я трохи притримувала ручки поки засне, а потім її це почало дратувати. Тоді стала давати свою руку, вона її перебирала і не лізла тоді руками куди не треба, потім дали пледик. Він вязаний з бавовняних ниток, "дихаючий". Зараз проблема з руками тільки одна - вона хоче контролювати соску, дістає її руками постійно поки засинає ввечері. Вночі вони їй ніяк не заважають. Засинає тільки на боку останнім часом, а потім уже може перевернутись на спинку і спати як зірка)
Останні кілька днів спимо з 19 до 7. До цього засинала в 20-20:30, вставали в 6:40, але тепер маленька виявила бажання спати вночі більше. Якщо ніч ідеальна, то прокидається тільки поїсти тричі в 22-23; 02-03; 05-06. Те, що такі ночі зявились для нас уже велике досягнення :grin: Вкладати стало легко вночі - кладу на бочок, легенько гладжу спинку і майже одразу занає. Інколи прокидається, перевертається на спинку і сама засинає, інколи не може, тоді зве, щоб приспали. Ще помітила, що для нас головне, щоб день пройшов нормально. Якщо вдень поспить меньше, ніж звикла, то й вночі спить гірше і вкласти важче. А ще вночі дуже стараюсь її не бурхати, коли годую. Наприклад, вона їла і куняла, а тут встав тато і пішов тихенько в своїх справах. Але вона почула, що хтось ходить, та ще й світло в коридорі побачила і все - починає розмовляти, посміхатись, мене хватати ручками.

2016/01/14

taniaK

отвечает на комментарий MamaSofi
Дуже Вам дякую що відповіли)
На рахунок не пеленати і класти пледик біля неї..то трішки боїмось.вночі вона часто просинається і відразу перевертається на живіт.буває з чоловік підскакуєм вночі перелякані коли вона лежить головкою в низ,здається що їй так важко дихати.ми пеленаєм ручки і виходить коли вона повертається на животик то не може навіть рухнутись.дуже хочем перестати пеленати але ті ручки(
В скільки ви лягаєте спати? І взагалі як у вас проходить ніч? Часто годуєте?

P.S З святом Вас :smile:

2016/01/09

15

taniaK

добавлена запись нічний сон
Всім доброго дня! Доці майже 6 міс. Останній тиждень перестала спати ночами. Денний сон ще нормальний.заколисую на руках...

2015/12/25

1

taniaK

добавлена запись чухає лоб і носик
Допоможіть порадою. Доці 5,5 міс ( змішане вигодовування) часто перед сном ( після купання в ванні), чухає лоб,носик і очі....

2015/12/17

taniaK

отвечает на комментарий MilaDeneeva
Але ми їх ще не здавали.

2015/12/17

taniaK

отвечает на комментарий MilaDeneeva
Нам 5 місяців і сон теж погіршився.що ми тільки не пробували..почали давати кальцій + віт д і за день побачили покращення. Педіатр порадила давати кальцій д3 нікомед але поради ЕОК про звичайний кальцій глюконат нам сподобались більше.на рахунок здачі аналізів перед тим я з вами згідна.

2015/12/12

Bona Dea

отвечает на комментарий taniaK
Посмотрите еще схему введения в граммах по постепенному введению прикорма .
Порядок продуктов не имеет значения, это ваш личный выбор. Единственное, мясо на самый последний новый продукт оставляйте к 9 месяцам.

2015/12/12

lileya

отвечает на комментарий taniaK
Я не проти, але, зауважте, я не експерт. Особливо стосовно прикорму... Я вводила досить швидко. Але взагалі, ви вірно робите. Педіатри радять доводити порцію до 150 г. Але різні діти їдять різну кількість. Потім додаєте новий продукт.

2015/12/12

taniaK

отвечает на комментарий lileya
Хочу ще раз до вас звернутись якщо ви не проти) ми попробували дати сьогодні броколі ( дали 1,5 ч.л їла з задоволенням) завтра даєм 2,потім 4...,8 і т.д? До якої дози потрібно дійти щоб можна було замінити 1 годування? (Нам 5 міс) і ще,коли вводити цвітну капусту.тоді коли дійдем до повної дози броколі?)
Дякую)
Всем большое спасибо! :grin: очень помогли

2015/12/07

9

taniaK

добавлена запись первый прикорм
Девушки подскажите! Мы на смеш.вскарм. планирую пробовать вводить прикорм с 5,5 мес. Очень нравятся советы доктора Комаровского...

2015/11/27

Malina

отвечает на комментарий taniaK
не совсем точно. Глюконат кальция детям до года нужно давать по 3 таблетки в день длительно, т.е. на протяжение нескольких месяцев без перерывов. Растерать в порошок и добавлять в еду или питьё. я сцеживаю немного молока 10-15 мл и смешиваю с кальцием. вливаю из шприца. лучше разделить на 2-3 приёма
Не виходить вставити ссилку на сайт(
Нам 4,5 міс. І сон теж дуже погіршився. Я читала на попередньому сайті ОЕК що в 5-6 міс йде інтенсивний розвиток і якщо дитині не вистачає кальцію виникають проблеми зі сном. Радять давати глюконат кальцію по 1 табл 2 р на день 2 тижні,а потім зменшити до 1 в день і місяць ще попити. Хочемо теж попробувати. Кину ще ссилку якщо цікаво почитайте)

2015/11/25

1

ヅ​ VIKTORIYA®❤✔

отвечает на комментарий taniaK
И что из этого? :unknown:

2015/11/25

taniaK

отвечает на комментарий Таня
Ну але ж висіяли цитробактер :sad:

2015/11/25

5

taniaK

добавлена запись цитробактер
дівчата допоможіть порадою. Доця какає близько 10 р на добу іноді жовтими,раз зеленими але рідкими і з неприємним запахом(нам...

2015/11/21

Милена

отвечает на комментарий taniaK
Спасибо вам!!

2015/11/20

1

taniaK

отвечает на комментарий Милена
Все скоро пройде..бвжаю вас терпіння! :wink:

2015/11/20

Милена

отвечает на комментарий taniaK
Здорово)я надеюсь газики пройдут и мы тоже успокоимся..
Такі маленькі дітки і справді ще не відрізняють
День і ніч,але я наприклад старалась під час денних кормлінь розмовляти з доцею,гладити, включала телевізор.а вночі годувала при слабкому світлі в повній тиші.ніби допомагало) купали в 21:30, засинала в 22:30 і могла спати до 2-3)

2015/11/19

taniaK

отвечает на комментарий lileya
Ще раз велике вам дякую що відгукнулись! :wink:

2015/11/19

lileya

отвечает на комментарий taniaK
Ні, два годування це нормально, як на мене. Повірте, це не часто. Ви ж грудь вночі даєте, вірно? Дитина ж не може 12 годин не їсти. Не знаю, моя дочка ще й досі два рази їсть :grin: а ми на штучному. І як на мене, кількість іжі за день не сильно впливає. Але я не експерт )

2015/11/19

taniaK

отвечает на комментарий lileya
Дуже дякую за поради) будемо старатись)
І ще хотіла запитати скільки разів повинна просинатись дитина поїсти в цьому віці? Ми на змішаному.інколи вистачає грудей а часо приходиться докормлювати. Загалом в нас виходить 4 денних годування і 1 нічне. ( але як почала вкладати раніше то і 6 з 2 нічними).я десь читала що якщо дитина мало зїдає за день вона частіше просинається вночі.

2015/11/19

lileya

отвечает на комментарий taniaK
Ні, 4 місяці це дуже рано для двох снів. В нас було 3, іноді 4 сна в день в цьому віці. Але короткі . З інтервалом десь 2-2,15. Справа в тому, що в цьому віці вони ще мало рухаються, тому потрібно активно розважати, носити на руках, усе показувати, співати, гратись. Тоді буде легше вкласти. Також, ви певне пропускаєте той момент, коли влна втомлюється. Спостерігайте уважно і ви побачите, коли дитина захоче спати. У вас дуже мало денного сну, через те і вночі вона спить погано. Для вас зараз найголовніше це знайти скільки часу дитинка може гуляти. І тоді ви зможете налагодити режим. А коли буде режим, буде легше вкласти і спати буде краще. Успіхів вам

2015/11/19

taniaK

отвечает на комментарий lileya
А можна в 4 міс перевести на 2 сна?
А то я помітила що її все важче стало вкладати..гуляє 1,5-2 год.починаю заколисувати в крик,кладу заспокоюється і починає далі гратись..таке враження ніби вона не хоче ще спати. От ми рішили піддатись їй і того вона вчора за день поспала 2,5 год. На ніч вложили в 20:00..проснулась через 3,5 год. Поїла потім підйом через 2,5 год ( з підколисуванням в ліжечку),в 3:30 проїла і сон вже тривав по 40 хв.але до 8. І проблема ще в тому що в ночі після годування її часто важко приспати,агукає посміхається або плакати починає.і вже з сльзами засинає.