Біль голови і часті хвороби у першокласниці

Доброго ранку. Дитині майже 7 років, цього року пішла в школу і почала дуже часто хворіти. За 1.5 місяця була кишкова інфекція, ентеровірусна яка закінчилася кропивницею і уколом дексаметазонону, вірусна, після неї отит і прийом антибіотиків ( довго трималася висока температура), вірусна (кашель і нежить) а зараз в дитини болить голова в районі віска , болить і ввечері , і вночі прокидається від болю, червоніють щоки, стає сонливою, апетиту немає. Температура в нормі.Таке повторилось двічі, давала парацетамол на якийсь час допомагає. Скажіть будь ласка куди звертатись з таким болем, яка може бути причина, які потрібно зробити аналізи? Три тижні тому робили загальний аналіз крові, гемоглобін 110, решта показників в нормі. Чи потрібно робити зараз загальний?Хочу почути вашу думку щоб уникнути непотрібних досліджень а зробити лише справді інформативні.І ще одне питання: можливо дитину варто якийсь час не пускати в школу а дати можливість організму відновитись? Наперед дякую за відповідь.

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Чтобы исключить железодефицит,как причину частых инфекций ,сдайте анализ крови общий с эритроцитарными индексами и на ферритин в хорошей сертифицированной лаборатории,цифра ферритина меньше 18-20 будет говорить о железодефиците.Сдавать анализ нужно не менее чем через 3 недели после выздоровления,иначе ферритин будет ложнозавышен.
Не стоит передерживать ребенка дома,после выздоровления сразу в школу.

Ксенія

2018/10/23 • отвечает Наталия Александровна#
Дякую за відповідь. Але дитина з 1 вересня здоровою буває лише 1-2 дні, а після цього починається нова хвороба. Зараз вже третій день в один і той же час починає боліти голова ( приблизно з 17.00). Педіатр рекомендує лише симптоматичне лікування тобто обезболювати парацетамолом або ібупрофеном. Але я хвилююсь не знаючи причини. Чи може бути такий біль від недолікованого отиту ( пили антибіотик 5 днів)?

Наталия Александровна Врач

2018/10/24 • отвечает Ксенія#
Если жалоб со стороны ушей нет,то головная боль не может быть следствием отита,зато может быть симптомом ОРВИ,железодефицита и других причин(психоэмоциональных).