Нашій дитині 9 місяців.

В дитини температура 38-40, ніяких інших симптомів нема, він поводиться як завжди. Ібупрофен та Парацетамол не допомаґают зменшити температуру .

Ми звернулися до лікаря він сказав, шо така температура не є небезпечню і сказав почекати 3 дні.

Дружина почала збільшувати дозу Ібупрофен та Парацетамол.

Англомовні форуми кажуть, шо температура не є небезпечною.

(наприклад:

MYTH. Without treatment, fevers will keep going higher.

FACT. Wrong, because the brain knows when the body is too hot. Most fevers from infection don't go above 103° or 104° F (39.5°- 40° C). They rarely go to 105° or 106° F (40.6° or 41.1° C). While these are "high" fevers, they also are harmless ones.

MYTH. Fevers above 104° F (40° C) are dangerous. They can cause brain damage.

FACT. Fevers with infections don't cause brain damage. Only temperatures above 108° F (42° C) can cause brain damage. It's very rare for the body temperature to climb this high. It only happens if the air temperature is very high. An example is a child left in a closed car during hot weather.)

Тому я був проти такого методу і залишався спокійним.

Український форуми бют на сполох шо температура 40 то дуже небежпечно. І треба робити все шоб зменшити температуру (дружина збільшила дозу за порадою іншого лікаря).

(Наприклад:

На тлі високої температури можуть виникнути ускладнення в роботі серцево-судинної системи.Температура 40-41 градус може призвести до незворотних змін в головному мозку, що загрожує сумним кінцем.

)

який з форумів правдівіший?

Чи варто переживати якшо в дитини цілий день температура 40 i немає інших симптомів?

як правильно чинити в цьому випадку?

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

molodajamama

molodajamama

2018/10/16 • #
самостоятельно увеличивать дозу нельзя, все строго по инструкции с соблюдением интервалов.покажите ребенка врачу.такая темпнратура не есть норма
Margarita

Margarita

2018/10/12 • #
боня

боня

2018/10/12 • #
Парацетамол и ибупрофен дается исключительно по весу ребенка. Для парацетамола берете вес ребенка и делите пополам. Если ваш ребенок весит 10 кг, то даете 5 мл парацетамола, ибупрофен обычный, не форте дается исходя из дозы 10 мг на кг веса, берете конкретное лекарство и высчитыааете. Вместе с жаропонижающие нужно очень обильно поить ребёнка, прямо через не могу. В детской параметры должны быть 16-18 градусов, влажность 40-60. Очень советую найти на сайте русмедсервер, педиатрия, часто задаваемые вопросы, температура у детей. Удачи, пишите, если есть вопросы. п.с. по симптомам у вас похоже на розеолу или внезапную экзантему.