як зменшити гіпертрофовані мигдалики

Доброго дня! Порадьте, будь ласка: у нашого молодшого сина гіпертрофовані мигдалики (виглядають як "подвійні" мигдалики ще й з обох боків). Дитина часто хворіє (2 рази в місяць), в нього гіпотиреоз (місяць тому почали терапію Еутироксом 25) і дуже зменшена щитоподібна залоза. Має проблеми з серцем (кардіопатія). Порадьте, будь ласка, що робити, щоб якось зменшити мигдалики і тим самим покращиться імунітет горла і дитина буде менше хворіти. Лікарі приписують гомеопатію і препарати з бактеріями (імуностимулятори), але нічого не допомагає. Вже другий рік маємо цю проблему. Поки дитина вдома то нема проблем, а тільки піде до школи, так відразу починає хворіти.

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Юлия

2018/10/13 • #
Тренировать иммунитет горла можно по средству постепенного перехода на холодные напитки и еду.

Margarita

2018/10/12 • #
Дитина хворіє від контакту з вірусами, які циркулюють у дитячому колективі. Збільшені мигдалики самі по собі нічого не означають і ні на що не впливають. Вони загрожують здоров'ю , якщо дитина хворіє саме на стрептококовий тонзиліт (ангіну) 5-7 разів на рік. Тоді їх видаляють.
Почитайте тут статті по вашій темі ***Навигатор по материалам доктора Власенко***Врач-отоларинголог***Доказательная медицина***