Висока температура при отиті, коли потрібен антибіотик

Доброго вечора. Скажіть будь ласка скільки часу може триматись температура при отиті і коли потрібно приймати антибіотики? Дитині 6 років, вночі почало боліти вухо, температури не було. Привезли дитину в лікарню, лікар не дивлячись в вухо призначила краплі отипакс і нурофен як обезболююче. Краплі допомогли, нурофен не давали , одразу заснула. На ранок почало боліти інше вухо і піднялась температура і тримається 1,5 доби. Збивається нурофеном, через 8 годин піднімається знову. Зараз вуха практично не болять але стабільно піднімається температура. Коли починати тривожитись? В нас отит вперше і не знаю чи чекати 3 дні чи приймати антибіотики якнайшвидше . Наперед дякую за відповідь.

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Slaskada

2018/10/06 • #
Я бы посоветовала антибиотик, с отитом шутки плохи, это гнойное заболевание, которое может распространиться и на мозг. Сходите к лору, пусть посмотрит уши, если гной есть, лечите. Если дело не в ушах, тогда надо разобраться, в чём именно.
Как вариант: в Германии существуют гомеопатические капли Отофовен, для приема внутрь (не в уши), нам помогало справиться с отитом без антибиотика. Поправляйтесь!

Котик

2018/10/12 • отвечает Slaskada#
Гомеопатия ничего не лечит,ни у Вас , ни у кого-либо другого

Slaskada

2018/12/24 • отвечает Котик#
Я тоже так думала, честное слово! Пока не попробовала. Мы три гнойных отита вылечили этими каплями. Теперь до острого состояния не довожу, только за ухо хвастаться начинает - сразу капли.

Margarita

2018/12/24 • отвечает Slaskada#
"А мне помогло" - здесь, извините, не аргумент. Гомеопатия=шарлатанство. Доказано наукой.

Margarita

2018/10/05 • #
80-90% отитів не потребують лікування антибіотиком. Але треба дивитися вуха, обов'язково. В залежності від того, що лікар бачить всередині, призначається лікування.
Средний отит у детей

Ксенія

2018/10/05 • отвечает Margarita#
Дуже дякую за відповідь. Завтра підемо на огляд в приватну клініку.