Клас поділили на групи. Шукаю справедливості.

Доброго вечора. Я мама четвертокласника. Хочу поради. Така ситуація. У моєї дитини в 1-му класі було 25 учнів, на четвертий рік начання прийшло ще 3 -є діток. Тепер є 28 учнів, в результаті чого, клас поділили на дві групи. Перша підгрупа,в якій і є мій син ходить по інших кабінетах і до інших викладачів, а друга підгрупа залишається з класоводом в своєму класі. Тільки 3 предмети виклалає перша вчителька, на яких дві підгрупи разом.На питання батьків, чому одні діти ходять по класах, а інші ні? Вчитель відповіла:

За правилами у класному кабінеті залишається та група, у якій викладає класовод. Кабінет закріплений за класним керівником.І всі уроки, які не потребують спеціального обладнання, вчитель-класовод має право викладати в своєму кабінеті.

Мені це не подобається, і я хочу якоїсь справедливості для своєї дитини. Можливо я не бачу іншої сторони медалі? Висловіть будь ласка свою думку.

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

D&M

2018/09/14 • #
Здравствуйте.
Уточните, пожалуйста, какие именно предметы (три предмета, как Вы написали) ведет классный руководитель всему классу сообща, обеим подгруппам?

Maryana

2018/09/14 • отвечает D&M#
Спасибо большое за ответ. Я с Вами полностью согласна. Значит, я в чем то таки права и могу справедливо отстаивать свое мнение перед администацией школы?

D&M

2018/09/14 • отвечает Maryana#
Несомненно, Вы можете отстаивать свое мнение.
Только, боюсь, достаточных аргументов, в том числе правовых, для влияния на администрацию школы, собрать будет трудно. Но в любом случае под лежачий камень вода не течет: как знать, может быть, Ваше неравнодушие заставит администрацию не в этот, так в следующий раз быть аккуратнее и осмотрительнее с решениями.

ТаняМамаАси

2018/09/15 • отвечает Maryana#
Как вариант, можно попросить детям класс, чтоб они перебывали в одном классе, а учителя к ним ходили, а не они к учителям.