Терміново! Вперше стоматит, як правильно лікуватися

Доброї ночі! Декілька днів назад донька перестала їсти. Їй 2,2 роки. Але від улюбленої їжі не відмовлялася. Тому я не дуже звернула на це уваги, бо уже не вперше. З апетитом у нас не дуже. Ще й зубки турбують. Учора помітила що у неї на ясні під зубом за нижньою губою почервоніння із білим наче мозолем. З того що знаю, бо таке у нас вперше, наче стоматит. Така "мозоля" лише в одному місці. Учора цілий день протирала їй те місце стоматидином та розчином соди по черзі. Сьогодні теж саме, але додалася температура. На вечір максимум 38.9. Приходила медсестра, сказала що стоматит. Язвочка Лише в одному місці і трохи почервоніння горла, але не значне. Сказала протирати ністатін+В12 і користуватися Гексаспрей. Скажіть будь-ласка, це стоматит дає таку високу температуру чи це ускладнення від стоматиту пішло на горло, і як результат така температура. Доречі, піднімається дуже швидко. Буквально за 40хв з 37.5 на 38.9. І чим краще лікувати?

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

:mad:
Навіщо ви протираєте стоматидином та содою?
- Стоматидин взагалі не рекомендований для застосування у дітей до 6 років.
- До того ж він може змінювати смак, тому потім діти можуть відмовлятися від звичайної їжи.
- Від соди подразнення може навіть збільшитися.
- Терти рану (а це саме рана) дуже боляче. Для чого ви це робите?
- Ністатин - протигрибковий препарат. Медсестра знайшла у вас грибок?
- Спреї не можна використовувати у дітей такого віку взагалі. Ніяки. Бо це може призвести до ларингоспазму і смерті. Медсестра цього ніколи не чула?
Інша інформація тут:
Температура скорее всего отдельно подхваченный вирус.
У меня у взрослой стоматит очень часто , кроме дискомфорта при употреблении пищи, особенно кислой, больше никаких симптомов. Если у меня 1-2 язвочки, то проходят сами. Ничем не мажу.
Опять же стоматит это что? Это язвочки во рту. А язвочки бывают грибковые (молочница), бактериальные и т.д.
Сейчас из-за высокой температуры во рту может пересыхать и усложнять ситуацию. Обильное питье, влажный прохладный воздух.

Tanyusha0110

2018/08/30 • отвечает ТаняМамаАси#
Дякую!