Прогестеронова ...я... Підтримка довгоочікуваного Дюфастоном

Розумію, що вплив прогестерону на потомство не досліджений і багато вагітних, яких підтримували ним, приймають його на власний страх і ризик. "Проте в мене є показання",- так може сказати кожна, кому його призначили. Мені 27, вагітностей не було. Ми в шлюбі п'ятий рік, живемо не регулярним не захищеним статевим життям. За цей період все були якісь збої м.ц., пов'язані з поставленим 2,5 роки тому мені діагнозом СПКЯ, можливо з недостатньою вагою тіла (60кг, при 174см)... За висновком актуального УЗД, яке робили вчора, на 15 день м.ц.- полікістозна трансформація тканини обох яєчників (14-16,18-20шт від 2 до 6 мм антральних фолікулів) при цьому виявлене жовте тіло розміром 12,2Х13,5 мм. 4 місяці тому закінчила 6 місячний курс Ліндинет-30. Після коків цикли тривали 53, 51 дні. Стосовно Дюфастону. Лікар порадив мені спробувати підтримати роботу жовтого тіла, щоб підтримати імовірну вагітність, приймаючи по таблетці вранці та ввечері, не припиняючи на 25 день, а продовжуючи, до тих пір, поки не настануть місячні, або вже до 20-24 тижня вагітності, якщо вона є. Так повторити на 15 день наступних 2 циклів, якщо такі мають бути (лиш за умови, якщо чоловік здоровий... по минулорічній спермограмі, ніби так є). Розумію, що прогестерон не панацея і врятувати те, що не має ніяких шансів бути врятованим в мене не получиться. Ще лікар каже, що ми зарано закінчили терапію коками, тому бажаного ефекту нема, але оскільки я дуже хочу вагітніти, то такий спосіб можливий. При цьому він не посилає на лапароскопію, хоча і протипоказань каже, що нема. Проте радить не поспішати з оперативним втручанням. Таблетки я купила, і випила вчора-сьогодні, проте беруть сумніви...

Суть питання: чи варто пробувати підтримувати вагітність у моєму випадку? Чи варто пробувати так 3 цикли? (не факт, що в наступному циклі також буде овуляція... чи не нашкодить подібна схема?

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Margarita

2018/07/03 • #
Ні, прогестерон вам не показаний, він може заблокувати вашу овуляцію. КОК - це також не лікування, а контрацепція. Як можна завагітніти на контрацептивах? Раджу змінити лікаря та спробувати планувати протягом року БЕЗ препаратів, за умови регулярного сексу.