В нас дитина,очевидно,має алергію на молочні каші(обсипає і не набирає вагу). Підкажіть,будь ласка,як правильно приготувати готову куплену безмолочну кашу на гіпоалергенній суміші. Готувати суміш потрібно (в кількості ложок на кількість води )так як пише на упаковці суміші а потім додавати безмолочну кашу(в кількості як на упаковці каші)?Чи кількість суміші потрібно давати в половину меньше ніж на упаковці?Підкреслюю,що кашу не варю сама з відповідної муки,а купую готову ''безмолочну кашу''.Дякую

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Margarita

Margarita

6 дней назад • #
Можна і так, і так.
Viktoriia

Viktoriia

6 дней назад • отвечает Margarita#
Дякую дуже,а то я в книзі бачила, що при приготовлені каші з муки потрібно давати суміші в 2 рази менше. Думала,що суміші також ,можливо,потрібно давати менше для готових каш.
Margarita

Margarita

6 дней назад • отвечает Viktoriia#
Моя донька їсть каші Карапуз, молочні (20% сухого молока у складі). За інструкцією на коробці, їх можна розводити будь чим, навіть молоком. Я так і роблю, бо розведені водою вона відмовляється їсти. А у вас безмолочні, так що тим більше можна розводити молоком чи сумішшю. Або якщо годуєте грудьми, то й грудним молоком можна розводити, якщо його достатньо.
Viktoriia

Viktoriia

6 дней назад • отвечает Margarita#
О!Люкс!Дякую,Маргарита.Ви пролили світло на мою незрозумілість :grin: