Доброго дня! У мене питання зприводу вакцинації акдс+хіб+гепатит В. Отже малюку на даний момент 5 повних місяців. В пологовому ми зробили БЦЖ від гепатиту відмовились, так як планували вводити 6ти компонентну вакцину. Але не так сталось, як гадалось. На момент коли нам виповнилось 2 міс, 6ти компонентних на ринку не було, тому вакцинувались 5 ти комп Пентаксимом в 2 та 3,5 міс., відповідно. 3тю дозу Пентаксиму не знайшли, але знайшли Інфанрікс Гексу.

Тому питання:

1) коли найкраще ввести дану вакцину, якщо остання доза введена в 3,5 міс, вводити зараз в 5 чи чекати до 6міс?

2)чи можна проводити вакцинацію 3 ї дози акдс вакциною інфанрікс гекса, чи змішувати вміст шприца з ХІБ компонентом, якщо по календарю 3тя доза ХІБ не потрібна?

3) як далі проводити вакцинацію від гепатиту В, якщо перша доза відповідно буде введена в 5-6 міс?

4) чи можлива ревакцинація даною вакциною у 18 міс, при умові введення з ХІБ, ревакцинація якого по календарю в 12 міс? І як тоді вчинити з гепатитом В

Дякую!

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Margarita

Margarita

2017/11/13 • #
1. За календарем в 6 місяців.
2. Можна. Змішувати. Третій Хіб не буде зайвим.
3. Зробити три щеплення з мінім. інтервалом 1 місяць.
4. Можлива. можна зробити перший гепатит зараз, другий гепатитною моновакциною через місяць, а третій у складі Інф.Гекса під час першої ревакцинації. Але якщо зробите усі три зара, а з ревакцинацією ще буде четверта - нічого страшного, так теж можна робити.
Квітка

Квітка

2017/11/14 • отвечает Margarita#
Дуже дякую