Доброго дня! Моєму хлопчику 2роки 5міс. У віці 1рік 1міс. зробили щеплення Пентаксимом, далі почалися проблеми по дерматології, потім фебрильні судоми при піднятті температури, встигли зробити ще КПК. Потім пройшли всі обстеження, відхилень не виявлено, невролог дозволив робити наступні щеплення. Однак думки розділилися що робити далі: педіатр стверджує, що нам шестикомпонентна вакцина (Гексаксим) не підходить, бо там є компонента Хіб, яка в нашому випадку потрібна один раз і вже була введена у складі Пентаксиму. А імунолог стверджує, що потрібно робити цю шестикомпонентну і вдруге і втретє. Підкажіть, будь ласка, хто знає - що нам колоти? Дякую!

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Margarita

Margarita

2017/11/09 • #
Так, після року Хіб вводиться одноразово. До того ж по інструкції (поки що, скоро інструкція має бути змінена, але зараз так) Гексаксим дозволяється застосовувати лише до 24 місяців. Вам підходить Тетраксим, Пентаксим без Хіб-компонента, Інфанрикси всі (також без Хіб). Гепатитну треба буде вводити окремо.
korinets

korinets

2017/11/12 • отвечает Margarita#
Скажіть, будь ласка, яка Ваша думка: імунолог запевняє знов, що можна і потрібно в нашому випадку зробити прививку Гексаксимом, бо інших вакцин у нашому місті немає і нескоро з'являться. Він стверджує, що лишнім Хіб не буде, а те, що по інструкції Гексаксим колеться до 2років (а нам 2р.5міс) - це неправильно, він дозволений до 4років. Просто не знаю що робити!
Margarita

Margarita

2017/11/12 • отвечает korinets#
По інструкції Гексаксим застосовується до 24 місяців.
Margarita

Margarita

2017/11/12 • отвечает korinets#
Особиста думка вашого імунолога не є офіційним документом. А інструкція - це офіційний документ, медики не мають права його порушувати.