Моїй дитині 2 місяці, вона Недоношена, народилась на 34 тижні. І кожних 1,5-2 місяці ми ідемо на огляд до лікаря,яка нас лікувала в відділі для недоношених. Нам призначили пройти невролога, а так, як дочка можливо була змучена, або що,бо перед цим її оглядала наша неонатолог, офтальмолог, дочка не хотіла рухатись на прийомі в невролога. А так зазвичай вона в мене активна. І він нам написав діагноз: Синдром розладів руху, а якщо не лікувати це, то ще й сказали, що може бути ДЦП. Ще в нас молочниця є в ротику, і сказали, що дисбактеріоз. Прописали нам сироп Сомазина, когнум, энтерол, фуцис, риб'ячий жир, лактомун. Ось я думаю чи не зарано так судити, по пасивному стані дитини на прийомі ? Чи справді в такому віці можна ставити такий діагноз? І чи дисбактеріоз є хворобою, яка, як нам сказали порушує мікрофлору кишечника, бо в дитини рідкий стул, ось саме через це

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

nataliia

nataliia

2017/09/12 • #
У нас молочниця в роті до 4 місяців пройшла сама. Нічим не лікували, дотримувались температури 18-21° і вологості 50-75%.
Ясис

Ясис

2017/09/12 • #
Мы тоже родились на 34 неделе. Малыш в три месяца был очень активный, невролог никаких проблем не увидела. Но вот нам 2, 5 годика поставили диагноз пирамидальная недостаточность. В 3,5 - уже дцп. В принципе ничего такого страшного ( серьезные случаи обычно выявляют еще в роддоме) - массаж, гимнастика, физпроцедуы и мы пропили три курса сомазины. Покажитесь другому специалисту - лишним не будет.
Margarita

Margarita

2017/09/12 • #
Те, що вам призначили - нічого не лікує. Якщо дійсно є якісь проблеми з рухом, то це коректується гімнастикою та масажем. Дисбактеріоза як хвороби не існує, лікувати не потрібно. У такому віці випороження можуть бути рідкими, це норма. Якщо дитина нормально їсть і набирає вагу, то все добре.