Донечці (5 р2 м) почав боліти зуб - рідко і швидко проходило. Цей зуб вже пломбований (нижній перший моляр). сьогодні були в стоматолога. Цей зуб лікар почистив, там був гній, поставив діагноз періодонтит, сусідній перепломбував (в сусідньому був рік тому видалений нерв). В хворий зуб поклав ліки, сказав при прийомі їжі вкладати ватко, після прийому їжі - вийняти ватку і полоскати зуб, а також витягувати висмоктувати з нього повітря/рідину. В понеділок на прийом.

Запитання:

1. Чи правильна тактика лікування?

2. Можливо варто зробити знімок?

3. Наскільки небезпечний періодонтит?

4. Чи можна, щоб зуб був відкритий (без пломби), мені здається, що там немає пломби?

Хвилююся, бо в донечки перший зуб почав портитися в 3 роки. Вже запломбовано 6 зубів. Два передніх посріблених. В стоматолога були півроку тому, хвилююся, що швидко псуються зуби.


Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

AnnaSol

AnnaSol

2017/09/06 • #
Вам не робили знімок? Знімок потрібно зробити, для того щоб визначити тактику лікування. Якщо не вражений зачаток постійного зуба-зуб можна зберегти, також треба подивитись корінь. Залишати зуб відкритим - не зовсім правильно, це ворота для інфікування. Періодонтит у молочному зубі може інфікувати зачаток постійного зуба, може розповсюдитись по кістковій таканині буде-періостит чи інші ускладнення. Лікувати періодонтит обов'язково.
Наталья

Наталья

2017/09/07 • отвечает AnnaSol#
Можливо Ви прокоментуєте знімок.
AnnaSol

AnnaSol

2017/09/07 • отвечает Наталья#
По знімку-із зачатком постійного все добре і це саме головне. Корені ще не розсмоктується, зуб ще можна зберегти.Канали необхідно запломбувати і зуб закрити, що вам і зроблять.
Наталья

Наталья

2017/09/08 • отвечает AnnaSol#
Я Вам дуже вдячна за витрачений Ваш час.