Доброго дня! У дитини 6,6р сезонна алергія.Минулого року вона почалась у червні і тривала місяць виписали ліки щоб полегшити перебіг протікання алергії і порадили проконсультуватись у алерголога за 2-3 тижні до алергії щоб підготовити.Цього року сходили на консультацію до алерголога йому зробили проби на алергени і виявилось що в нього алергія не тільки на трави,а ще на цвіт дерев,підвищений рівень домашній пил,сирість,кліщів,шерсть кота (Ось такі результати на алергени :пліснява - aspergillus fumigatus+/-, penicillium+/-, побутово-епідермальні дом.пил D.Farinae ++, дом.пил D.pteronissinus +,тарган німецький 47Blatella +/-,Epithelia of cat 41 +, трави лугові трави wild grass 27(12*15 ++++),кукурудза Zea mays 38 (7*8 +++),соняшник (6*5 +++),тимофіївка (10*8 +++), амброзія (3*4 +/-),Дерева береза (5*12 мм +++), spring mix trees(5*7мм +++). Виписали для полегшення перебігу флікс (до осені) і алерон(1міс.), а саме лікування алергії буде з осені багато уколів.

Скажіть будь-ласка ЧИ незабагато 3 місяці приймати препарат флікс?чи можна обійтись без гормональних препаратів? чи лікується сезонна алергія?чи можна якимось народними методами підготовитись до алергії або лікувати?А може ви порадите інші методи лікування алергії? Наперед дуже дякую за відповідь.

Комментарии к записи

Только зарегистрированные пользователи могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Добрый день.
Когда проблема уже возникла и цветение началось - действительно используют в качестве лечения гормональные препараты и применение их действительно должно быть длительным. Если симптомы еще не появились и сезон цветения еще предстоит - заблаговременно рекомендуется начать применение кромонов.
Посмотрите видео на сайте Доктора Комаровского "Сезонная аллергия"
Всего доброго Вам. Будьте здоровы.