Вже 10 років безерезультатно намагаюсь вилікувати цистит, повертається через 1-2 місяці. Аналізи - в нормі. Здавала аналіз на чутливість до антибіотиків - виписали ті, які підходили - під час прийому знов загостився цистит, біль не зупинявся, доки знов не випила "фурагін" - пройшло на 2 місяці. Був в цій історії 1 щасливий рік, коли не турбував біль (після операції з видалення жовчного - не знаю, чи помогла величезна кількість антибіотиків після операції, чи це було просто співпадіння). Зараз плануємо вагітність, кожного місяця біль повертається, часті позиви до туалету - в результаті чого знову п*ю монурал або фурагін. Лікар порадив здати аналізи, коли буде наступне загострення - але перед аналізом не можна вживати будь-яких ліків (але для мене це неможливо, так як біль витримати не можу, допоки не вип*ю таблети і не візьму грілку між ного. Про те, щоб стояти в черзі в поліклініку, в якій немає туалету - взагалі мова не може йти, так як кожні 2-5 хв "жене" до туалету. Плюс до того перед аналізом утримуватися від статевих контактів 48 год - що теж неможливо, оскільки плануємо дитину, а біль зазвичай з*являється якраз після 2-3 статевого контакту. Порадьте що робити

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Devdas

Devdas

2017/05/12 • #
Пусть еще муж обследуется у уролога. Возможно, цистит возвращается, потому что муж повторно Вас заражает? Просто 10 лет лечения - это очень много... Сочувствую Вам. Может, попробовать альтернативную медицину - фитотерапевта найти? Конечно, если лечащий доктор не будет против.
Мама Димы

Мама Димы

2017/05/02 • #
Мені допоміг лікар з Харківської ОКЛ Лапшин В. Виявилося, що в мене солі і мій організм так реагує на них. Після курсу лікування порадив пити, пити як коняка і навіть більше. Як тільки чую, що цистит наближається пью моршинську, не менше бутилки за день. Спробуйте, може, і вам допоможе.