Добрий день. Донечці 4 роки, поставили діагноз дитячий артрит. Визначили лікування "метотрексатом", окрім того виявили мононуклеоз і поки що метотрексат приймати неможна. На сьогодні була назначена операція по видаленню "нео" під загальною анестезією, але анестезіолог відмовився робити при мононуклеозі. Операцію відмінили. Артрит прогресує. Що робити ? Чи правда що при мононуклеозі ризиковано давати анестезію?

Комментарии к записи

Только участники группы могут комментировать.

Войти Зарегистрироваться

Олександра

Олександра

2017/04/21 • #
25 березня показники були такі: virus Epstein bar ( EBR) негативний,
anticorpi VCA IgG ( cLIA) 325, 00;
anticorpi VCA OgM ( CLIA) 56,50;
anticorpi EBNA IgG ( CLIA) 42,50
Анна

Анна

2017/04/21 • #
Как протекает мононуклеоз у ребенка? Если есть повышение температуры, боль в горле, увеличенные лимфоузлы и т.д., то операции проводятся только по жизненным показаниям! И анестезиолог совершенно прав!
Олександра

Олександра

2017/04/21 • отвечает Анна#
Симптомів не було, дитина від 23 лютого приймає нурофен щоденно, як протизапальне при артриті. Аналіз робили під час комплексного обстеження на артрит. Саме цей аналіз зроблений був для того щоб можна було починати лікування артриту, але при таких показниках "метотрексат" приймати не можна. Вирішили чекати поки показники ввійдуть в норму, а за цей час зробити операцію, яку назначила дерматолог. Анестезіолога насторожив вже діагноз " дитячий артрит" , основною причиною відмови був результат епштейн-бар за 25 березня, оскільки поновного ми не маємо.
Олександра

Олександра

2017/04/21 • отвечает Анна#
А лімфовузли в моїх обидвох дітей ( хлопчик 8р і дівчинка 4р) збільшені вже дуже давно, сильно і постійно. Педіатр цьому значення не надає і каже що так нормально.
Анна

Анна

2017/04/22 • отвечает Олександра#
У взрослых это однозначно не противопоказание!